W regionie Rostów więźniowie pokazali krokodyla członkowi Izby Publicznej Federacji Rosyjskiej

Dmitrij Nosow, członek komisji Izby Publicznej Federacji Rosyjskiej w sprawie bezpieczeństwa i interakcji z ONC, który odwiedził kolonię karną nr 15, pokazano krokodyla. Od 10 lat mieszka w żywym zakątku lekkiej jednostki. Nazwa krokodyla, jak powinno być , – Gen.

Jak poinformował portal 161.RU w służbie prasowej regionalnej administracji Gufsin, zwierzę zostało przekazane kolonii przez krewnych więźniów. Nadal nie wiadomo, skąd go dostali. Na początku krokodyl łatwo zmieścił się w dłoni. Teraz jego długość osiągnęła dwa metry, a zoologowie twierdzą, że nie jest to granica – krokodyle nilowe rosną przez całe życie.

Sami więźniowie zbudowali dwa pomieszczenia dla Gene: lato – na ulicy, zima – w pokoju. Raz w tygodniu zwierzę jest karmione jedzeniem z jadalni działającej w kolonii. Ponadto więźniowie często sami przynoszą mu jedzenie.

«To dwudłowiowy krokodyl, agresywny. Mieszka tam od ponad 10 lat. Jest to bardzo niezwykłe i prawdopodobnie każdy, kto kiedykolwiek był w tej kolonii, skojarzył się z tym krokodylem – podzielił się wrażeniem Dmitrija Nosowa.

Krokodyl nie jest jedynym mieszkańcem żywego zakątka kolonii. Wcześniej były egzotyczne zwierzęta. Na przykład, kilka lat temu tutaj próbował hodować strusie, ale sprawa utknęła w martwym punkcie. Potem przywieźli wilka, którego chcieli krzyżować z psami służbowymi. Eksperyment nie powiódł się, a zwierzę zostało podane w dobrych rękach.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *