Upał odchodzi: jaka pogoda czeka Rostów w ciągu najbliższych pięciu dni

Następne pięć dni w Rostowie nad Donem będzie słońce, chmury, a nawet deszcz. Prognostycy obiecują niewielki spadek temperatury. Dlatego zalecamy przygotowanie parasoli lub płaszczy przeciwdeszczowych.

W poniedziałek, 20 maja, pogoda będzie pogodna w Rostowie. Temperatura powietrza w ciągu dnia wynosi 26… 27 stopni, w nocy 12 stopni… 13 stopni. Wiatr powieje z północnego wschodu, 5 metrów na sekundę.

We wtorek, 21 maja, będzie słonecznie. W ciągu dnia termometr osiągnie 26 stopni Celsjusza, a w nocy spadnie do 16 stopni. Wiatr będzie wschodni, 4.3 metry na sekundę.

«W środę, 22 maja, będzie trochę deszczu, wiatr jest południowo-wschodni, 3 metry na sekundę. Temperatura powietrza w ciągu dnia wynosi 19… 20 stopni, w nocy – 16, – zapowiadają prognostycy.

W czwartek, 23 maja, w stolicy Don będzie pochmurno, możliwe małe opady. W ciągu dnia temperatura wzrośnie do 23 stopni, a w nocy spadnie do 16 stopni.

W piątek, 24 maja, będzie również pochmurno, w nocy przelotnie popada deszcz. Wiatr powieje z południowego zachodu, 4 metry na sekundę. Kolumna termometru w ciągu dnia pokaże 24 stopnie, a w nocy bez zmian – 16 stopni.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *