Sąd w Aksai oficjalnie zamknął rynki zablokowane od 27 kwietnia

W regionie Rostów sąd zamknął rynki zablokowane od 27 kwietnia

29 kwietnia Sąd Rejonowy w Aksai zawiesił rynki, które w rzeczywistości nie działały po zakrojonym na szeroką skalę nalocie policji 27 kwietnia. Kopię definicji sądu uzyskali właściciele zablokowanych sklepów, informację o zamknięciu rynków potwierdził również TASS w administracji okręgowej.

Zgodnie z kopią dokumentu, sąd podjął środki tymczasowe w celu pozwania prokuratury rejonowej przeciwko właścicielom działek na Aksai Avenue, gdzie znajdują się rynki warzyw i budownictwa. Definicja zawiera listę numerów katastralnych witryn. Dokument dostępny dla redakcji nie wspomina o rynkach Diamentów i Atlantów.

«Dzisiaj mieliśmy spotkanie z przedsiębiorcami w administracji, w którym pierwszy zastępca gubernatora regionu Rostowa Viktor Goncharov wziął udział, i powiedział, że rynki zostały naprawdę zatrzymane przez orzeczenie sądu», TASS cytowany przez służby prasowe administracji Aksai jako powiedzenie.

Według sądu pozew jest rozpatrywany od grudnia 2020 roku. Służba prasowa Sądu Rejonowego w Aksai odmówiła komentarza w sprawie procesu do czasu jej zakończenia.

Definicję biznesmenów przedstawił policjant, który domagał się, aby biznesmeni niezadowoleni z blokowania rynków rozproszyli się pod groźbą zatrzymania.

«Czy chcesz zobaczyć papier?» Daj ci papier. Od jutra będzie rosyjski watchdog konsumentów. Każda implementacja – będziemy pisać protokoły. Ostrzegłem cię. Wszystkie. Zakończono! – mówi podpułkownik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w filmie nagranym przez jednego z biznesmenów.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *