Rostov artysta oskarża Channel One o plagiat

Rostov projektant Jewgienia Zubkov oskarżył Pierwszy Kanał o kradzież jego rysunki. Według artysty, przedstawiciele kanału bez pozwolenia wykorzystali jego lato do logo serialu «The Apprentice of Messing». Pisał o tym na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Niektóre litery są kopiowane w całości, podczas gdy inne są nieudolnie zbierane z ich elementów. Jestem w porządku z kopiowaniem do samodzielnego uczenia się lub z całkowitym przemyśleniem materiału źródłowego. Ale nie wtedy, gdy moja praca jest nadawana w prime time na «głównym kanale kraju» w prime time, zepsute przez ludzi, którzy nawet nie mają podstawowej wiedzy na temat kaligrafii – napisał projektant.

Opublikował porównanie logo serii i własnych prac pięć- i dwa lata temu. Obrazy pokazują, że litery «m», «a», «i» są w pełni kopiowane, a kilka kolejnych liter jest przedstawionych w podobnym stylu. W komentarzach do postów kilku prawników zaoferowało Eugene pomoc w przypadku procesu.

Napisy – litery, słowa, zwroty, zwroty utworzone w określonym stylu.
Evgeny zubkov jest artystą i redaktorem graficznym z Rostowa. Ukończył Akademię Architektury i Sztuki UFC. Jest autorem słynnej dystopijnej serii prac RUSSIA-2077.

161.RU pisał o Eugene wiele razy. W grudniu 2018 roku opublikowaliśmy ekskluzywny wywiad z artystą, w którym opowiedział o sobie i autora cyberpunka.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *