Niestandardowa zawartość w standardowym układzie: jakie projekty można realizować za pomocą 161.RU

Jeśli chcesz wdrożyć specjalny projekt na stronie 161.RU, ale wolisz klasyczny układ (zamiast Tilda Publishing), zapoznaj się z możliwościami niestandardowego przesyłania materiału na naszym zasobie.

1. Movehen Wideo

Możemy tworzyć filmy z grafiką i niezwykłym designem (dla wiadomości / artykułów na portalu lub portalach społecznościowych Instagram i VKontakte). Warunki realizacji są od 3 do 14 dni, koszt – od 3000 rubli.

2. Ankieta lub test

Możemy opracować ankietę (klient i czytelnicy zobaczą liczbę użytkowników, którzy wybrali jedną z opcji odpowiedzi – w liczbie lub procentu) lub test z poprawnymi / złymi odpowiedziami.

Okres realizacji wynosi od 1 dnia, koszt – od 5000 rubli.

Przykładowe:

Jak długo trwa samoizolacja? Obstawiamy.

Jak długo trwa samoizolacja? Obstawiamy.
Mam nadzieję, że wkrótce się skończy.
Wygląda na to, że ta historia będzie ciągnąć się przez kilka miesięcy.
Badanie próbki:

3. Prosta infografika

4. Infografika 3D/infografika wideo

Okres rysunku wynosi od 2 tygodni, koszt – od 12 000 rubli.

Treści rozrywkowe zawsze przyciągają uwagę użytkowników, nawet trudne do dostrzeżenia tematy możemy pokonać ciekawe, proste i zrozumiałe.

Czas realizacji – od 3 dni, koszt – od 5000 rubli za mini-serię 3 zdjęć.

6. Karty

Jeden z najpopularniejszych formatów Tilda Publishing, który jest dostępny w klasycznym układzie. Zdjęcia narysowane przez naszego projektanta. Okres realizacji – od 3 dni, koszt – od 5000 rubli za mini-serię 3 zdjęć.

7. Projekt na kartach

Okres realizacji wynosi 1 dzień, koszt wynosi od 5000 rubli do standardowej ceny za publikację. Zalety kart są wygodne w użyciu do recenzji, ponieważ po lewej stronie tekstu znajduje się klikalne menu z przejściem na określoną kartę. Użytkownik uzyskuje szybki dostęp do informacji, które go interesują.

8. Pliki audio

Jeśli robisz podcast, masz plik audio lub nagranie SoundCloud, które chcesz skierować do odbiorców portalu 161.RU, opracujemy dla Ciebie atrakcyjny film lub obraz i zbudujemy dźwięk w standardowym materiale. Być może masz oryginalne nagranie rozmowy z prelegentem – można je przesłać w formacie tekstowym i uwzględnić w pliku audio publikacji dla tych, którzy nie czują się komfortowo, aby przeczytać cały materiał i łatwiej go słuchać (jedyny warunek – nagranie powinno być studyjne, bez żadnego hałasu z zewnątrz).

Ramy czasowe dla opracowania wciągającego obrazu jest od 1 dnia, film jest od 3 dni. Koszt wynosi od 3000 rubli.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *