«Nie mają nic do powiedzenia.» Khuruji o tym, dlaczego Gołubiew lub jego zastępca nie spieszą się, aby wejść na zamknięte rynki

Khuruji powiedział, dlaczego nie spieszyć się do zamkniętych rynków

Działacz na rzecz praw człowieka i były rzecznik biznesu Aleksandr Khuruji, który zgłosił się na ochotnika do zorganizowania spotkania przedsiębiorców z zablokowanych rynków dzielnicy Aksai z gubernatorem Wasilija Gołubiewa, powiedział, że regionalni urzędnicy nie mają nic do zrobienia właścicielom pawilonów.

Władze regionalne nie mają nic do powiedzenia. Coś należy powiedzieć na podstawie niektórych dokumentów. Jeśli o mnie chodzi, nie mają nic do wyjścia. Władze mogą zaoferować to, co zależy od nich, powiedzmy: «Oto miejsca, chłopaki». Ale doskonale zdają sobie sprawę, że te miejsca nie spełniają wymagań. Nie można przenieść sklepu na 700 metrów kwadratowych i powiedzieć: «Cóż, tutaj, dalej!»

Według działacza na rzecz praw człowieka jego zastępca Viktor Gonczarow może spotkać się z przedsiębiorcami, a nie z gubernatorem. Ostatni na rynkach oczekuje się od środy, ale do tej pory najbardziej starszy negocjator z rządu pozostaje pełniącym obowiązki szefa okręgu Aksai Konstantin Domorovsky.

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *