«Chcą mnie zniszczyć»: Koncert Nargiza Zakirova został odwołany ponownie w Rostowie

Uczestniczka projektu «Voice», piosenkarka Nargiz Sakirova, nazwała odwołanie jej koncertów w Rostowie i Krasnodarze «moralnym zniszczeniem». Napisała na swoim Instagramie o przyczynie niepowodzenia obu koncertów. W południowej stolicy piosenkarka miała wystąpić 13 lutego w Teatrze Gorkiego. Według piosenkarki, organizatorzy nie będą zwracać pieniędzy na bilety do publiczności.

– Mogę śmiało założyć, że akt odwołania wydarzeń, a także płatne nękanie w sieciach społecznościowych, został wyraźnie zaplanowany przez osoby zainteresowane moją twórczą i moralną destrukcją. Innym wyjaśnieniem tego idiotyzmu jest nadal trudne do znalezienia. Koncerty zostały odwołane z zupełnie niezrozumiałego powodu. Co więcej, nie można zwrócić biletów, jak się okazało, ponieważ «czekają na pieniądze od organizatorów, a nie ma pieniędzy na zwrot pieniędzy w kasie». O co więc chodzi? Promotorzy organizowali koncerty, potem sami odwołali, a ludzie nie mogą odzyskać swoich pieniędzy. Jedyna prośba do «organizatorów»: oddaj ludziom pieniądze! Nargiz napisał.

Korespondent 161.RU próbował uzyskać wyjaśnienia od dyrektora koncertu Nargiza Sakirovy – Władimira Korsunowa. Ale w momencie publikacji nie można było się z nim skontaktować.

161.RU napisał, że w sierpniu ubiegłego roku koncert w Rostowie również został odwołany w przeddzień występu, kiedy prawie wszystkie bilety zostały wyprzedane. Następnie piosenkarka obwiniła jej dawne centrum produkcyjne Malfa, które należy do Maxima Fadeeva. Rozwiązała kontrakt 10 sierpnia. Jeden z organizatorów pokazu w Rostowie, Wadim Magritsky, powiedział, że dla jego zespołu wiadomość o odwołaniu koncertu była również niespodzianką. Spełnili wszystkie warunki umowy i przesłali zaliczkę za wykonanie w całości. Organizatorzy nie mieli żadnych problemów ze zwrotem pieniędzy za bilety.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *